Wejherowo: Zderzenie czołowe i czworo rannych. Co ustaliła policja?

2020-07-31 8:00 Paweł Tabędzki
Wejherowo: Zderzenie czołowe i czworo rannych. Co ustaliła policja?
Autor: KPP Wejherowo Wejherowo: Zderzenie czołowe i czworo rannych. Co ustaliła policja?

W środowy wieczór (29 lipca) na jednej z dróg w Wejherowie doszło do poważnego wypadku. Po zderzeniu dwóch osobówek czworo rannych trafiło do szpitala. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Co już ustalono?

Po godzinie 18:00 funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymali zgłoszenie o wypadku na ulicy Marynarki Wojennej. Wysłani na miejsce mundurowi przeprowadzili oględziny. Wezwano również technika kryminalistyki. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letni mieszkaniec powiatu puckiego, jadąc pojazdem Audi w kierunku miejscowości Sopieszyno, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Stracił panowanie nad samochodem i zderzył się czołowo z nadjeżdżającą z naprzeciwka Toyotą, którą kierował 36-latek - tłumaczą stróże prawa.

Cztery ranne osoby zostały przetransportowane do szpitala. Młodszemu z kierowców zatrzymano prawo jazdy. - Teraz sprawą zajmą się funkcjonariusze z pionu dochodzeniowo-śledczego, którzy będą dokładnie wyjaśniali okoliczności oraz przebieg zdarzenia - podaje KPP w Wejherowie.

Droga przez pewien czas była nieprzejezdna, a policjanci wyznaczyli objazdy. Mundurowi apelują do kierowców o ostrożną jazdę, nawet gdy warunki wydają się być korzystne.

CBŚP zatrzymało 23-latka podejrzanego o przygotowania do uprowadzenia dziecka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.