Wypadek na Obwodnicy Trójmiasta. Komunikacyjny armagedon po zderzeniu osobówki z ciężarówką [11.06.2021]

2021-06-11 8:00
Wypadek [zdjęcie ilustracyjne]
Autor: ESKA INFO

Wypadek na Obwodnicy Trójmiasta spowodował potężne korki w niemal całej aglomeracji. Po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym na wysokości ulicy Jabłoniowej duże utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet kilka godzin. Korek, który powstał na jezdni w kierunku Gdyni, gdzie doszło do zderzenia, rozlał się na sporą część Trójmiasta. Poranny szczyt komunikacyjny w piątek (11.06.2021) dla pomorskich kierowców wiąże się z bardzo trudną przeprawą.

Wypadek na Obwodnicy Trójmiasta przyczyną potężnych korków [11.06.2021]

Wypadek na Obwodnicy Trójmiasta miał miejsce w piątek (11 czerwca 2021 roku) przed godziną 6:30. Jak poinformował Polską Agencję Prasową rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasz Płusa, do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym na Obwodnicy Trójmiasta doszło na jezdni w kierunku Gdyni, na wysokości zjazdu z ulicy Jabłoniowej. - W wypadku została ranna jedna osoba. Na miejscu obecne są dwa zastępy straży pożarnej - dodał Łukasz Płusa.

Reprezentacja Polski przyjechała do Gdańska

Na skutek wypadku na jezdni w kierunku Gdyni utworzył się korek. Ten rozlał się jednak również poza Obwodnicę Trójmiasta.

Służby apelują do kierowców, by zachowali wzmożoną czujność, mimo sprzyjających warunków pogodowych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE