Wysłali list gończy za 25-latką. Nie zgadniesz, co zrobiła w hotelu!

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Wysłali list gończy za 25-latką. Nie zgadniesz, co zrobiła w hotelu!

Coś takiego!

Wysłali list gończy za 25-latką. Nie zgadniesz, co zrobiła w hotelu!

2023-06-16 15:00

25-letnia kobieta została zatrzymana w okolicach Pucka (woj. pomorskie). Co w tej sprawie nietypowego? Często widzimy listy gończe, wysłane za poszukiwanymi przestępcami. Trzeba jednak przyznać, że młoda kobieta wpadła na specyficzny pomysł.

25-letnia kobieta poszukiwana listem gończym została ujęta przez dzielnicowego z Pucka. Funkcjonariusze specjalizuje się w poszukiwaniu osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości i właśnie dlatego udał się do jednego z mieszkań na terenie powiatu puckiego (woj. pomorskie) - Z informacji posiadanych przez stróża prawa wynikało, że to właśnie tam ukrywa się poszukiwana kobieta, która chcąc uniknąć opłaty za trzydniowy pobyt w hotelu, wprowadziła w błąd recepcjonistkę hotelu w powiecie grudziądzkim - informuje asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk z KPP w Pucku.

Puck: Oszukała pracownicę hotelu. Zszokowana wpadła w ręce policji

- Drzwi policjantom otworzyła zaskoczona, poszukiwana 25-latka. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do policyjnej celi. Zgodnie z dyspozycją Sadu trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące - dodaje oficer prasowa puckiej policji.

Funkcjonariuszka przypomina, że oszustwo popełnia ten, kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inna osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd. Kodeks karny przewiduje za to karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy padliście kiedyś ofiarą oszustwa?
Oszustwo na gazownika