policja

i

Autor: pixabay

Szczęśliwy finał

Odnalazł się 13-letni Jakub z Gdańska. Pomogło poszukiwanie chłopca przez media?

2022-09-29 11:08

Policja z Oruni poszukiwała 13-letniego Jakuba z Gdańska. 28 września 2022 roku, około godz. 16 chłopak wyszedł z mieszkania w dzielnicy Chełm. Policja przyjęła zgłoszenie o jego zaginięciu i opublikowała zdjęcie poszukiwanego chłopaka. Kilka godzin później okazało się, że nastolatek szczęśliwie się odnalazł.

- W czwartek, 29 września, po godzinie 10 patrol funkcjonariuszy zaangażowanych w poszukiwania gdańszczanina zauważył 13-latka na jednym z przystanków autobusowych. 13-latkowi nic się nie stało, zostanie przekazany pod opiekę rodziców. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwania 13-latka - przekazała podinsp. Magdalena Ciska, rzeczniczka komendanta miejskiego policji w Gdańsku.

Wcześniej pisaliśmy:

Zaginął 13-letni Jakub z Gdańska

Ma tylko 13 lat, wyszedł z domu w środę, 28 września 2022 roku, około godz. 16 i ślad po nim zaginął. Kilka godzin później, w nocy, policjanci z komisariatu w Oruni odebrali zgłoszenie o zaginięciu 13-letniego Jakuba z Gdańska. Policjanci ustalili, że po tym, jak Kuba wyszedł z mieszkania, nie kontaktował się już z rodziną. Nie dał żadnego znaku życia. Teraz 13-latka szuka cała policja w Gdańsku.

Oto rysopis zaginionego 13-letniego Jakuba:

  • ma 152 cm wzrostu,
  • jest szczupłej budowy ciała,
  • ma włosy długie koloru ciemnego, wygolone z tyłu,
  • ma znamię na prawym policzku.

Gdy był widziany po raz ostatni, był brany jest w bluzę koloru szarego, spodnie dresowe koloru czarnego i buty sportowe koloru czarnego.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które widziały 13-latka, mają informacje na temat zaginionego Kuby, w szczególności o miejscu jego pobytu, o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F, pod numerem tel.: 47 741 67 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Sonda
Czy czujesz się bezpieczniej, widząc w pobliżu policjanta bądź strażnika miejskiego?
Trójmiasto. Policja rozbiła gang i zamknęła dwie agencje towarzyskie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE