Gdynia. Młody mężczyzna zabił 91-latkę. Działał z pobudek seksualnych

i

Autor: Pixabay Gdynia. Młody mężczyzna zabił 91-latkę. "Działał z pobudek seksualnych"

34-letnia bestia z Gdyni skazana

Zgwałcił i zamordował 91-latkę. Sąd nie miał litości dla bestii

2022-09-28 11:30

Sąd Apelacyjny w Gdańsku nie miał wątpliwości - dożywocie dla bestii Krzysztofa K., który najpierw zgwałcił, a potem w brutalny sposób zamordował 91-letnią kobietą, to odpowiednia kara. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami, ale po ogłoszeniu wyroku głos zabrała córka ofiary. - Cieszymy się, że wyrok został utrzymany. To jest bestia - oceniła.

Do zabójstwa 91-letniej kobiety doszło w 2019 roku. 34-letni Krzysztof K. najpierw zgwałcił swoją ofiarę, a potem w brutalny sposób pozbawił ją życia. W środę (28.09.2022) podczas odczytywania wyroku sędzia Andrzej Rydzewski przekazał, że po zgwałceniu kobiety, Krzysztof K. założył jej na głowę foliową torbę a następnie przywiązał kablem elektrycznym, "co doprowadziło do jej zgonu" - wskazywał sędzia. Zwłoki kobiety odnalazł jej syn. Sąd Apelacyjny nie miał żadnych wątpliwości i podtrzymał wyrok z pierwszej instancji. Zwyrol z Gdyni spędzi resztę życia za kratkami, choć o przedterminowe zwolnienie będzie mógł się ubiegać pod trzydziestu latach odsiadki. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami.

Rodzina ofiary komentuje wyrok sądu

Tuż po ogłoszeniu wyroku głos zabrała córka 91-letniej kobiety. Jak powiedziała PAP, "ta sprawa jest w niej wciąż żywa". Jednocześnie przyznała, że decyzja sądu jest słuszna. - Cieszymy się, że wyrok został utrzymany. To jest bestia" - przyznała córka ofiary.

Brutalny gwałt i morderstwo w Białymstoku. Nowe portrety pamięciowe sprawcy.
Sonda
Czy należy przywrócić stosowanie kary śmierci?

Serial o tym mordercy to hit Netflixa! A jak było NAPRAWDĘ?

Włącz podcast i posłuchaj, kim był kanibal z Milwaukee!

Listen to "Jeffrey Dahmer - kanibal z Milwaukee [ZŁO- Zbrodnia, Łowca, Ofiara]" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE