Zbierają na leczenie malutkiej Laury. Puszki z pieniędzmi ZNIKAŁY! [NOWE FAKTY]

i

Autor: Archiwum prywatne (SiePomaga.pl) / Super Express Zbierają na leczenie malutkiej Laury. Puszki z pieniędzmi ZNIKAŁY! [NOWE FAKTY]

"ZŁODZIEJU, oddaj ANIOŁKOWI pieniądze"! Rabuś bez serca okradł malutką Laurę

2020-12-15 16:30

Malutka Laura Paczuła zmaga się ze rdzeniowym zanikiem mięśni. Terapia, która zatrzyma rozwój choroby i pozwoli dziecku żyć, to kolosalna kwota aż 6 mln zł. Rodzice błagają wszystkich ludzi dobrej woli o datki na ratowanie swego kochanego maluszka. Ale złodziej miał los Laury za nic. Ze sklepu w Lęborku (woj. pomorskie) ukradł puszkę z datkami na rzecz dzieciątka. Bezduszny bandzior został złapany, jednak pieniędzy nie udało się odzyskać. Dziewczynka, żeby przeżyć, musi dostać lek zanim skończy dwa latka.

Ta kradzież po prostu nie mieści się w głowie. Złodziej wszedł do sklepiku, porwał skarbonkę z datkami i zwiał. Sumienie go nie ruszyło. - Czujemy olbrzymi zawód. Z każdym dniem walczymy o zdrowie i życie naszej malutkiej córeczki. Wiadomość o tym, że złodziej ukradł puszkę z pieniędzmi na leczenie, mocno zabolała. Kolejny cios dla nas, dla naszego małego aniołka - mówi załamana pani Katarzyna Paczuła, mama Laury. - Rdzeniowy zanik mięśni sprawia, że nasze maleństwo umiera każdego dnia. Dlatego też zależy nam, by jak najszybciej zebrać pieniądze. Każda kwota, nawet najmniejsza, ma olbrzymie znaczenie, by uratować naszą Laurę - dodaje.

Policjanci spisali się na medal. Złodziej został zatrzymany. Niestety, nie wiadomo, co stało się z ukradzioną puszką. Mama Laury ma nadzieję, że funkcjonariusze odnajdą też pieniądze. - Dla córci liczy się czas, a każde opóźnienie w zbiórce może doprowadzić do najgorszego scenariusza. Terapię genową można podać tylko do drugiego roku życia. Laura ma już 18 miesięcy - tłumaczy drżącym głosem zatroskana mama.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tysięcy złotych. Kliknij tutaj!

Ciocia dziewczynki napisała książkę "Leć Laura". Cały dochód z jej sprzedaży ma zostać przeznaczony na leczenie. Internetową zbiórkę dla Laury można wesprzeć na stronie SiePomaga.pl [KLIKNIJ TUTAJ].

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE