ZNANY RAPER zaatakowany na koncercie! Obezwładnili go ochroniarze!

i

Autor: pixabay.com/Free-Photos

ZNANY RAPER zaatakowany na koncercie! Obezwładnili go ochroniarze! [WIDEO]

2019-07-21 7:41

Zaskakująca sytuacja podczas koncertu w Giżycku! W czasie Mazury Hip-Hop festiwalu ochrona zaatakowała jednego z artystów. Co tam się stało?

Drugi dzień hip-hopowego festiwalu w Giżycku zgromadził przed sceną prawdziwe tłumy. Fani rapu przyszli posłuchać Chillwagonu. Podczas koncertu jeden z artystów chciał dostać się do strefy dla publiczności i... wtedy się zaczęło.

Ochroniarze chyba zbyt mocno wczuli się w swoją rolę, bo postanowili... obezwładnić rapera!

O całej sprawie napisał portal gizycko.info, a do sieci trafiło nagranie z koncertu!

Organizatorzy Mazury Hip-Hop Festiwalu w Giżycku wydali oficjalne oświadczenie, w którym krytykują zachowanie ochroniarzy. – 19 lipca 2019 roku doszło do bezpodstawnej agresji na artystę Żabsona ze strony ochrony. Przy próbie wejścia artysty w publiczność, co jest zwyczajem podczas koncertów hip-hopowych, ochroniarze zrzucili rapera z płotków i poturbowali go przy próbie obrony – piszą twórcy Mazury Hip-Hop Festiwalu.

Organizatorzy zapewnili, żę są przeciwni przemocy ze strony osób mających za zadanie ochronę- artystów i publiczności. Dodali też, że jeśli sprawa trafi do sądu, to staną po stronie artystów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE