Zwłoki trzech noworodków zakopane w piwnicy. 20-latka matką, tatusiem dzieci jest jej 54-letni ojciec

i

Autor: Shutterstock Zwłoki trzech noworodków zakopane w piwnicy. 20-latka matką, tatusiem dzieci jest jej 54-letni ojciec

DZIEWCZYNA Z ZARZUTEM

Zwłoki trzech noworodków zakopane w piwnicy. 20-latka matką, tatusiem dzieci jest jej 54-letni ojciec

2023-09-16 13:06

W piątek wieczorem, 15 września w malutkiej miejscowości Czerniki pod Kościerzyną odnaleziono ciało noworodka zakopane w piwnicy. W sobotę, dzień później prokuratura poinformowała o odnalezieniu kolejnych zwłok – wykopano trzy malutkie ciałka. 20-latka z Kaszub usłyszała zarzut zabójstwa.

Czerniki. Koszmarne odkrycie. Trzy malutkie ciałka zakopane w ziemi w piwnicy

W piwnicy domu w Czernikach pod Kościerzyną odnaleziono zakopane zwłoki noworodka. Sytuacja miała miejsce w piątek wieczorem, 15 września. Domniemanymi rodzicami martwego dziecka okazali się: 54-letni mężczyzna oraz jego 20-letnia córka, którzy zostali zatrzymani.

Jak podawał w piątek portal „dziennikbaltycki.pl”, na miejscu znaleziono ciała nie jednego, a trzech noworodków. Teraz na jaw wychodzą kolejne, przerażające szczegóły zbrodni.

Pracujący na miejscu policjanci odkryli łącznie trzy malutkie ciała noworodków. 20-latka z Kaszub usłyszała zarzut zabójstwa.

Wkrótce zarzuty w tej sprawie usłyszy 54-letni ojciec kobiety. – Zwłoki noworodków zostały przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w Gdańsku celem badań sekcyjnych. Od rana na miejscu czynności prowadzili funkcjonariusze policji. Do tej sprawy zostały zatrzymane dwie osoby - mężczyzna i jego córka. Poza czynnościami na miejscu, równolegle prokurator przesłuchuje kobietę, która usłyszała zarzut zabójstwa. Na razie na temat tej czynności nie udzielamy bliższych informacji, bo trwa przesłuchanie – przekazał prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?