Warszawa, Śródmieście. Dramatyczna akcja ratunkowa na Wiśle. Ratowali 35-letniego mężczyznę
W okolicach godziny 21 w poniedziałek dyżurny komisariatu rzecznego otrzymał pilne zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o osobie w Wiśle.
− Na miejsce udał się nasz patrol motorowodny. Policjanci podjęli około 35-letniego mężczyznę. Był nieprzytomny − przekazała „Super Expressowi” mł. asp. Aleksandra Wasiak z Komisariatu Rzecznego Policji Komendy Stołecznej Policji.
Poszkodowany został natychmiast przetransportowany na lewy brzeg rzeki, gdzie czekały już zastępy strażaków, jak i pogotowie ratunkowe. 35-latek był reanimowany przez prawie godzinę.
− Akcja serca została przywrócona, mężczyzna został przetransportowany do szpitala − dodaje policjantka.
Na razie nie wiadomo w jaki sposób poszkodowany znalazł się w Wiśle, ale wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.
