Zajechał kobiecie drogę i uderzył ją w twarz, bo… za późno włączyła kierunkowskaz

i

Autor: shutterstock

Co za koszmar!

Agresywny kierowca zajechał kobiecie drogę. To, co zrobił później szokuje!

2023-01-25 22:31

Najpierw zajechał drogę, wyskoczył z samochodu i zwyzywał. Później posunął się o krok za daleko. Powód dla którego to zrobił jest szokujący. Wszystko rozegrało się na stacji benzynowej przy ulicy Sanguszki w Warszawie. 55-latek próbował uciec, ale całe zdarzenie widział strażnik miejski.

Zajechał jej drogę, a później uderzył pięścią w twarz. Jego tłumaczenie było szokujące!

Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło na stacji benzynowej przy ulicy Sanguszki. Kierowca volvo zajechał drogę wyjeżdżającej skodzie. Wyskoczył z auta i zaczął na nią wulgarnie krzyczeć. Gdy otworzyła okno, uderzył ją w pięścią w twarz i próbował odjechać. Na tę sytuację błyskawicznie zareagował strażnik miejski.

- To było tak bulwersujące, że natychmiast zareagowałem. Wysiadłem z samochodu, podbiegłem do volvo i uniemożliwiłem mężczyźnie odjechanie informując go, że poczekamy na patrol. W tym czasie moja żona wezwała policję – relacjonował zdarzenie kierownik Krzysztof Wróbel.

55-latek był agresywny nie tylko w stosunku do kobiety, ale i do strażnika. Twierdził, że kierująca skodą zajechała mu wcześniej drogę i zbyt późno włączyła kierunkowskaz. Na miejsce wezwano policję, która zajęła się agresywnym mężczyznom.

Sonda
Czy spotkałeś się kiedyś z agresją ze strony innego kierowcy?
Starachowice: Agresywny kierowca na drodze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają