Akcja Super Expressu i władz Warszawy. Wspieramy świąteczne marzenia dzieci.

2014-12-11 23:39

Wciąż czekamy na listy potrzebujących maluchów ze stolicy, którym z panią prezydent i burmistrzami m.in. Wawra kupimy świąteczne paczki. Do grona zwycięzców dołączyła właśnie Ola Stępniak (11 l.) z Bródna, której list wzruszył nas do łez.

"Drogi Mikołaju! Ciągle się boję i jest mi smutno. Kilka lat temu na guza mózgu zmarł mój tatuś. Teraz moja mamusia choruje na nowotwór złośliwy. Przez 4 lata przeszła wiele operacji i chemioterapii i jest bardzo słaba. Mama nie ma pracy, żyjemy biednie, z zasiłku i mojej renty, ale to wystarcza na niewiele. Na pewno nie dostanę w tym roku żadnego prezentu" - napisała Ola. "Święty Mikołaju, mam nadzieję, że przeczytasz mój list i zrozumiesz, jak mi ciężko, i dostanę od Ciebie paczkę" - dodała na koniec.

Cieszymy się, że dzięki akcji "Gwiazdkowe Marzenie" będziemy mogli spełnić marzenie tej doświadczonej przez życie dziewczynki. Dzięki hojności prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz burmistrzów Wawra, Rembertowa, Pragi-Południe, Mokotowa, Bielan, Bemowa, Ursynowa i Woli obdarujemy w tym roku ponad sto potrzebujących dzieciaków z całej stolicy. W paczkach znajdą się m.in.: lale, kolorowe klocki, zdalnie sterowane samoloty i dotykowe tablety.

Aby wygrać prezent, wystarczy tak jak 11-letnia Ola napisać list i podzielić się z Mikołajem swoimi marzeniami i troskami. Kartkę wraz ze zdjęciem małego autora, rysunkiem i podpisaną zgodą na publikację należy wysłać na adres naszej redakcji ("Super Express", ul. Jubilerska 10, 00-939 Warszawa) z dopiskiem "Gwiazdkowe Marzenie". Można też napisać na adres gwiazdkowemarzenie@se.com.pl.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE