Zobacz, jak wygląda luksus

Apartament za 20 milionów w centrum Warszawy. Tu Lewandowski pławi się w luksusie

2023-06-23 9:39

Enklawa luksusu w samym centrum Warszawy. Wieżowiec Złota 44 słynie z najdroższych apartamentów w stolicy. Nic dziwnego, że to właśnie w nim swoje luksusowe mieszkania mają m.in. Robert Lewandowski czy Jakub Błaszczykowski. Mieszkają tu też znani przedsiębiorcy i aktorzy, a ceny zwalają z nóg. Zastanawialiście się jak wygląda apartament na ostatnim piętrze wart 20 milionów? Zobaczcie sami!

Warszawa. Apartament za 20 milionów w Złota 44. Tak mieszkają bogacze

Pisaliśmy już na łamach "Super Expressu" o najdroższej willi pod Warszawą. Rezydencja w Łomiankach jest do kupienia za bagatela 30 milionów złotych. Gigantyczna willa robi wrażenie. Ma basen, wielki staw, a cała posiadłość jest ogromna. Jednak jeżeli chodzi ceny za metr, centrum Warszawy jest nie do pobicia.

Na jednym z portali ogłoszeniowych znaleźliśmy apartament w znanym wieżowcu Złota 44 popularnie zwanym „żaglem”. Mieszkają tu największe gwiazdy sportu, aktorzy i przedsiębiorcy. Swoje mieszkanie o powierzchni 195 m ma tutaj m.in. Robert Lewandowski.

Znaleźliśmy podobny apartament na ostatnim piętrze luksusowego wieżowca. Mieszkanie jest warte 20 milionów złotych! To oznacza, że za metr trzeba zapłacić ponad 102 tysiące złotych. Prestiżowe mieszkanie posiada otwartą przestrzeń i luksusowo wykończone wnętrze. Z okien rozpościera się widok na całą Warszawę. W rozkład apartamentu wchodzi przestronny salon, otwarta kuchnia i gabinet. Do tego znajdziemy tak wielką sypialnię z łazienką i toaletę.

Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda oaza luksusu w centrum Warszawy, zajrzyjcie do poniższej galerii:

Apartamenty za 20 mln zł w centrum Warszawy. Tu Lewandowski pławi się w luksusie
Sonda
Czy chciałbyś zamieszkać na Złotej 44?