Kto tam mieszka?

Tak mieszkają bogacze spod Warszawy. Ta willa kosztuje 30 milionów. Zaglądamy do środka

2023-06-18 16:32

Ceny mieszkań w Warszawie i okolicach przyprawiają o zawrót głowy. Są jednak miejsca, których ceny mogą zaskoczyć nawet zamożnych mieszkańców stolicy. Na jednym z portali ogłoszeniowych pojawiła się oferta kupna willi w jednej z podwarszawskich miejscowości. Cena? 30 milionów złotych! Jak wygląda rezydencja za tak olbrzymie pieniądze? Zobaczcie sami!

Willa za 30 milionów. Tak żyją bogacze pod Warszawą

Warszawa zawsze kojarzyła się z luksusem. Nic dziwnego, mieszkania tutaj są kosmicznie drogie, a ich kupno to marzenie nieosiągalne dla wielu ludzi. Jedno z najdroższych mieszkań znajduje się w wieżowcu Złota 44. Apartament o powierzchni 480 metrów kwadratowych na 50 piętrze kosztował inwestora Rafała Zaorskiego blisko 23 miliony złotych. Dla wszystkich zastanawiających się, czy można kupić drożą nieruchomość odpowiadamy: da się.

Na portalu do handlu nieruchomościami pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży prawdziwego pałacu. Willa w Łomiankach ma powierzchnię1560 m². Powierzchnia działki to 14 609 m². Willa z 2003 r. ma 11 pokoi z widokiem na park, garaż, taras. Nieruchomości strzeże monitoring i firma ochroniarska. Posesja otoczona jest wysokim kamiennym ogrodzeniem.

Rezydencja podzielona jest na kilka części. Pierwsza, to część mieszkalna. Znajduje się w centrum willi. Znajdziemy tam salon o powierzchni 200 m² i wielką kuchnię. Można z niego wyjść na taras nad stawem.

W skrzydle zachodnim znajduje się basem z jacuzzi, siłownia sauna i pokój wypoczynkowy. W garażu jest miejsce dla 3 samochodów. W skrzydle północnym jest sala telewizyjna i dwie sypialnie. Skrzydło wschodnie przeznaczone jest dla gości. Są tam 4 pokoje i wielki taras. Z poseji jest zaledwie 3 km do Puszczy Kampinoskiej.

Jesteście ciekawi, jak wygląda rezydencja? Zapraszamy do poniższej galerii:

Sonda
Gdzie byś zamieszkał, gdybyś był bardzo bogaty?
Listen on Spreaker.