Bardzo silny wiatr i deszcz. Pogoda na dzisiaj w Warszawie. Prognoza IMGW 29.09.2021

i

Autor: Pixabay Bardzo silny wiatr i deszcz. Pogoda na dzisiaj w Warszawie. Prognoza IMGW 29.09.2021

Bardzo silny wiatr i deszcz. Pogoda na dzisiaj w Warszawie. Prognoza IMGW 29.09.2021

Jaka będzie pogoda w Warszawie w środę, 29 września? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w prognozie na dzisiaj zapowiadają opady deszczu i porywisty wiatr. Jak informuje IMGW wschód Polski pozostaje w zasięgu wyżu znad północno-zachodniej Rosji, w suchym powietrzu polarnym kontynentalnym. Pozostały obszar kraju znajdzie się w zasięgu zatoki niskiego ciśnienia, w strefie mało aktywnego frontu atmosferycznego, w powietrzu polarnym morskim.

Pogoda na dzisiaj, 29 września, Warszawa

Warszawa, prognoza IMGW. 29.09.2021

W środę w Warszawie zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 16 st.C. Wiatr umiarkowany,okresami porywisty, południowo-wschodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane, stopniowo wzrastające do dużego. Nad ranem przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna około 9 st.C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, nad ranem słabnący, południowo-wschodni i południowy.

Zobacz: Piotr Kaszubski zarobił miliony na paście do zębów. Rusza kolejny proces najmłodszego milionera

W czwartek w stolicy zachmurzenie duże oraz przelotne opady deszczu, pod wieczór większe przejaśnienia i zanik opadów. Temperatura maksymalna około 14 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy skręcający na zachodni.

Burza w Warszawie. Ulicami płyną rzeki
Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE