„Chciałem się dowiedzieć, dlaczego mnie szukacie”. Poszukiwany zgłosił się na komendę. Trafi za kratki

i

Autor: PEXELS.COM „Chciałem się dowiedzieć, dlaczego mnie szukacie”. Poszukiwany zgłosił się na komendę. Trafi za kratki

GROTESKOWE ZATRZYMANIE

„Chciałem się dowiedzieć, dlaczego mnie szukacie”. Poszukiwany zgłosił się na komendę. Trafi za kratki

2023-11-19 17:10

W ostatni wtorek, 14 listopada, chwilę przed 9 na komendę przyszedł 23-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. W rozmowie z dyżurnym powiedział, że szukał go ktoś z policji. Przyszedł więc zapytać dlaczego. Okazało się, że mężczyzna miał trafić za kratki na podstawie nakazu doprowadzenia przez tamtejszy sąd. 23-latek trafił do zakładu karnego.

Ciechanów. Szukali go policjanci, poszedł zapytać dlaczego

We wtorek, 14 listopada przed godziną 9 na komendę w Ciechanowie zgłosił się 23-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna w rozmowie z dyżurnym powiedział, że szukał go ktoś z policji. Przyszedł zapytać dlaczego?

23-latek zdziwił się, gdy okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez sąd za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości – przekazała w komunikacie asp. Magdalena Zarembska z ciechanowskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.

Sonda
Czy prace społeczne są skuteczniejszą karą niż więzienie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany