Chytry złodziej nie miał wstydu. Swoje łupy ukrył w stodole. Nie uwierzycie, co ukradł

2021-06-19 10:00
Chytry złodziej nie miał wstydu. Swoje łupy ukrył w stodole. Nie uwierzycie, co ukradł
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Nieprawdopodobne, co padło łupem złodzieja z Woli. Mężczyzna, korzystając z okazji, ukradł z jednego z biurowców sprzęt warty ponad 38 tysięcy złotych. I nie były to komputery czy drukarki. 37-latek najwidoczniej nie może żyć bez kofeiny. Jego łupem padł sprzęt AGD, bez którego pracownicy biur nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania.

Koszmar ziścił się w jednym z biurowców na Woli. Bezczelny złodziej zabrał źródło codziennej energii pracowników - ekspresy i młynki do kawy! Straty oszacowane zostały na 38 tysięcy złotych, a sprawa trafiła na policję.

ZOBACZ TEŻ: W Warszawie grasuje seryjny bandyta! Wybija szyby i kradnie. Mieszkańcy są przerażeni

- Z ustaleń wynika, że sprzęt został skradziony w biurowcu w chwili, kiedy były wykonywane prace remontowo-budowlane - przekazała kom. Marta Sulowska z wolskiej policji. Co więcej, okazało się, że sprytny złodziej postanowił szybko spieniężyć swoje lupy. Niektóre ze skradzionych ekspresów wystawił na sprzedaż w internecie.

Policjanci szybko wzięli się do pracy i wytypowali podejrzanego. Był nim 27-latek, który został już zatrzymany. Funkcjonariusze odzyskali też część skradzionego sprzętu. Chytry złodziej, który połasił się na biurowe ekspresy i młynki do kawy, swoje łupy ukrył w stodole. Najwidoczniej liczył, że w tym miejscu nikt ich nie znajdzie. Bardzo się pomylił.

- Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności - poinformowała kom. Marta Sulowska.

Czy warszawiacy chcą parady równości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE