Ciało zaginionego 31-latka w aucie pod Garwolinem! Było zaparkowane przy drodze

i

Autor: IlyaYurukin/cc0/Pixabay.com Prokuratura Rejonowa w Garwolinie prowadzi śledztwo ws. zaginionego 31-latka, którego ciało znaleziono w aucie przy dawnej drodze K17, zdj. ilustracyjne

Tajemnicza śmierć młodego mężczyzny

Ciało zaginionego 31-latka w aucie pod Garwolinem! Było zaparkowane przy drodze

2022-10-07 10:01

Prokuratura Rejonowa w Garwolinie prowadzi śledztwo ws. zaginionego 31-latka, którego ciało znaleziono w aucie. Samochód stał zaparkowany przy dawnej drodze K17, na wysokości miejscowości Anielów. Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny po zgłoszeniu od jego rodziny, która wcześniej nie mogła się z nim skontaktować, po tym jak odjechał sprzed domu.

Ciało zaginionego 31-latka w aucie pod Garwolinem. Było zaparkowane przy dawnej drodze K17

Co doprowadziło do śmierci zaginionego 31-latka spod Garwolina? Mężczyzna odjechał spod swojego domu w sobotę, 1 października, w godzinach wieczornych, po czym jego rodzina straciła z nim kontakt. W niedzielę przed południem bliscy mieszkańca powiatu garwolińskiego zgłosili wszystko policji, która wszczęła poszukiwania. Już kilka godzin później mundurowi natrafili przy dawnej drodze K17, na wysokości miejscowości Anielów, na zaparkowany samochód, w którym znajdował się martwy 31-latek. - Wstępnie wykluczyliśmy, że do jego śmierci doprowadził udział osób trzecich - mówi młodsza aspirant Małgorzata Pychner, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Sprawa trafiła również do tamtejszej prokuratury rejonowej, która zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok, ale jej wyniki nie są jeszcze znane.

O sprawie napisał Egarwolin.pl.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Jak on go nie zauważył? Kierowca opla doprowadził do poważnego wypadku
Listen to "Samobójstwa Polaków [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany