Ciężarówka zahaczyła o busa, nie żyje 53-latek. Makabra pod Legionowem

2021-11-08 12:22
Ciężarówka zahaczyła o busa. Nie żyje 53-latek
Autor: Tadeusz Mróz Ciężarówka zahaczyła o busa. Nie żyje 53-latek

Potworny wypadek miał miejsce chwilę przed godz. 9 w miejscowości Dębe w powiecie legionowskim. Doszło tam do tragicznego w skutkach zderzenia samochodu ciężarowego z dostawczym busem. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo blisko godzinnej reanimacji życia 53-letniego kierowcy busa nie udało się uratować.

Koszmar rozegrał się kilka minut przed godz. 9 w poniedziałek, 8 listopada. Przed wiaduktem w miejscowości Dębe (pow. legionowski) ciężarówka zderzyła się z autem dostawczym. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi samochód ciężarowy zahaczył o jadącego z naprzeciwka busa - przekazała podkom. Justyna Stopińska z legionowskiej policji.

Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Niestety, mimo blisko godzinnej reanimacji, życia 53-letniego kierowcy busa nie udało się uratować. Lekarz stwierdził jego zgon.

Policjanci pod nadzorem prokuratura ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności wstrząsającego wypadku. 43-letni kierowca ciężarówki został przebadany na obecność alkoholu. - Był trzeźwy - poinformowała podkom. Stopińska.

Ruch na drodze wojewódzkiej 632, na której doszło do tragicznego w skutkach wypadku, jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują kierowców na objazdy. Utrudnienia na trasie mogą potrwać do godz. 13.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Groby znanych Polaków na Powązkach w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE