Wystawa

i

Autor: Facebook / Coming OuT Najlepsze Dyplomy ASP Wystawa

Coming Out Najlepsze Dyplomy ASP, czyli jedna z największych atrakcji artystycznych w stolicy [ADUIO]

2015-11-28 18:08

Tym razem coś dla miłośników sztuki w każdej odsłonie. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zaprasza na wernisaż wystawy Coming Out Najlepsze Dyplomy ASP.

To jedno z największych wydarzeń artystycznych w stolicy. Od soboty, 28 listopada możemy oglądać wystawę 36 najlepszych prac dyplomowych studentów Akademii Sztuk Pięknych. - Chcemy w ten sposób promować naszych absolwentów, wszystko tworzyli w pracowniach 9 wydziałów uczelni - mówi prof. Paweł Nowak z ASP w Warszawie:


Na wystawie znajdziemy malarstwo, modę czy projekt ekologicznego domu - sztuka została tu pokazana przez pryzmat wielu dziedzin. Prace prezentowane są w ramach projektu Coming Out, który od początku cieszy się dużym zainteresowaniem - nie tylko osób bezpośrednio związanych ze środowiskiem ASP. - To juz jego 7. odsłona - dodaje profesor Nowak:


Wystawa pojawiła się w kamienicy Raczyńskich przy Placu Małachowskiego. Wejście od strony ul. Traugutta. Prace będziemy mogli obejrzeć tam do 13 grudnia.

Tematem zajęła się reporterka Radia ESKA, Agata Sulińska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE