Coś dla dużych i małych! Skacz w najlepsze w Jump World

2019-10-07 8:00 Artykuł sponsorowany
Jump World Warszawa
Autor: mat.prasowe Jump World Warszawa

Był już Radom i Łódź i jeszcze 9 innych miast w Polsce. Teraz przyszła pora na Warszawę. 28 sierpnia wszyscy fani skoków w dal i tych trochę bliższych, miłośnicy sportu i dobrej zabawy, dzieci i dorośli mogli świetnie bawić się na wielkim otwarciu Jump World Warszawa.

Największa sieć parków trampolin w Polsce wreszcie zagościła do Warszawy. Teraz wszyscy mieszkańcy stolicy mogą skakać w najlepsze w Jump World Warszawa. Kto zna już to miejsce?

Jump World Warszawa
Autor: mat.prasowe Jump World Warszawa

Skacz na trampolinach w najlepsze!

Basen z gąbkami, tyrolka, tor ninja czy strefa akrobatyczna i wiele innych stref atrakcji, które po prostu trzeba odwiedzić. Nie ważne ile masz lat, bo to miejsce jest dla wszystkich. Ponadto, Jump World  to nowy wymiar zajęć grupowych:

  • JumpFitness, podczas, których nie tylko wzmocnisz wszystkich partie mięśniowe, ale również poprawisz swoją wytrzymałość. Podczas godzinnego treningu możesz spalić do 1000 kalorii.
  • Jump School - specjalnie opracowany program zajęć, który łączy w sobie trening ogólnorozwojowy, akrobatykę sportową na trampolinie oraz elementy parkour. Celem JumpSchool jest zarówno poprawa sprawności fizycznej, jak i wzbogacenie swoich umiejętności o różnego rodzaju elementy akrobatyczne. Jump Scoot – coś dla osób, które chcą zostać mistrzami tricków na hulajnodze. To właśnie na Jump Scoot można przełamać swoje słabości.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów w wyskakanej atmosferze.

Zrealizuj swój pomysł w Jump World!

Jump World otwarty jest na Twoje pomysły i potrzeby, więc jeśli chcesz urządzić niezapomniane urodziny, wycieczkę szkolną z WF albo event - może spotkanie integracyjne, a może masz inny pomysł? Wspólnie z pracownikami na pewno wymyślisz niepowtarzalną i niezapomnianą imprezę.

Razem z Jump World przygotowaliśmy wyjątkową zabawę, w której do wygrania aż 25 podwójnych voucherów. Co zrobić aby je zgarnąć? Śledźcie uważnie naszego Facebooka, bo już niebawem podamy więcej szczegółów. Kto chętny na taką zabawę?

Jump World

Okęcie Park

Al. Krakowska 61

02-183 Warszawa

tel. +48 695 855 425

strona: www.jumpworld.pl

Artykuł sponsorowany