Cyrk Korona w Warszawie z numerami pokazywanymi po raz pierwszy w Polsce

i

Autor: materiały prasowe

PIERWSZY RAZ W POLSCE!

Cyrk Korona w Warszawie. Ci artyści wystąpią po raz pierwszy w Polsce! Sensacyjne widowisko na Stegnach

2023-04-21 19:22

Sezon cyrkowy w stolicy rozpoczęty. Cyrk Korona zjeżdża w ten weekend (22-23 kwietnia 2023) do Warszawy, rozbije swój namiot na Stegnach, by pokazać nowy sensacyjny program dla całych rodzin. W maju wystąpi też na Bemowie i w Ursusie. Najnowsze widowisko Cyrku Korona to plejada artystów z Kenii, Włoch, Chile, Grecji, Czech, Węgier, Ukrainy i Polski. Będą wśród nich tacy, którzy po raz pierwszy wystąpią w Polsce. Wizyta w Cyrku Korona to super pomysł na weekend w Warszawie.

Cyrk Korona zakotwiczy 22 i 23 kwietnia 2023 przy Torze Łyżwiarskim Stegny i da w weekend cztery przedstawienia (sobota 22 kwietnia o godz. 14 i 17 i niedziela 23 kwietnia - godz. 13 i 16).

Co na ten sezon przygotowali szefowie Cyrku Korona?

- Pokazujemy w tym sezonie kilku artystów, którzy w Polsce wystąpią po raz pierwszy a zapewnią widzom potężną dawkę emocji. To m.in. Włoch Tyron Colombaioni, żonglujący w ultrafiolecie czy klaun Chico z Chile, który potrafi rozśmieszyć do łez – zapowiada szefowa Cyrku Korona Lidia Król-Pinder.

Na polskiej arenie debiutuje też w tym programie niesamowity akrobata, wykonujący ewolucje na rowerze pod kopułą namiotu. Latający rower – to numer, którego jeszcze warszawiacy nie widzieli! Po raz pierwszy w Polsce zobaczymy też Czecha Antona Navratila z ewolucjami na trapezie waszyngtońskim. Nie zabraknie ewolucji na sztrabatach (szarfy), żonglerki nogami, a akrobaci z Afryki zawojują żywiołowością, będą nawet łykać ogień.

Tegoroczny spektakl ma też wyjątkową bajkowo-włoską oprawę. Pojawi się klimat weneckiego karnawału. Oszołomić mogą już same bajkowo-weneckie kostiumy, szyte specjalnie na potrzeby tego spektaklu.

Zapraszamy do obejrzenia artystów w GALERII zdjęć oraz do materiału WIDEO w którym z szefową Cyrku Korona Lidią Król-Pinder rozmawiamy z okazji jubileuszu 30-lecia cyrku.

BILETY można rezerwować TUTAJ

Cyrk Korona w Warszawie! Moc wrażeń w Wielki Bajkowy Jubileusz z okazji 30-lecia
Sonda
Czy lubisz takie pokazy?