Dachowanie pod Otwockiem. Pasażerowie nietrzeźwi, a kierowcy... nie ma?

i

Autor: SHUTTERSTOCK Dachowanie pod Otwockiem. Pasażerowie nietrzeźwi, a kierowcy... nie ma?

Pijani w sztok dachowali pod Otwockiem. Policja ustala, kto kierował

2022-02-10 16:00

Masakra pod Otwockiem! W czwartek, 10 lutego, chwilę przed godziną 11 w miejscowości Bocian (pow. otwocki) samochód osobowy wypadł z jezdni. Po drodze auto kilkukrotnie koziołkowało i finalnie wylądowało w rowie. Samochodem podróżowały dwie osoby, jednak żadna z nich nie przyznaje się do kierowania autem.

Około godz. 10:40 pod Otwockiem doszło do makabrycznie wglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący citroenem nie dostosował prędkości do warunków drogowych i atmosferycznych, i wypadł z trasy. Mim samochód wylądował w przydrożnym rowie, kilkukrotnie koziołkował!

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy o 10:40. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym citroenem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wypadł z drogi. Pojazdem podróżowały dwie osoby, obie są w stanie nietrzeźwości - potwierdziła "Super Expressowi" mł. asp. Paulina Harabin z otwockiej policji.

Ten film PRZERAŻA! Subaru nagrało własne dachowanie. Zobacz Wideo ale najpierw zapnij pasy!

Na miejscu wypadku pojawiła się policja i straż pożarna. Służby zastały przy roztrzaskanym aucie dwie osoby - 28-letniego mężczyznę i 36-letnią kobietę. Żadne z nich nie przyznają się jednak do prowadzenia auta. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu, a podróżująca z nim kobieta, 1 promil. Para została zabrana do szpitala. Policja ustala kto prowadził pojazd.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany