DARMOWE czipowanie kotów i mnóstwo atrakcji. Mruczki świętują [ZDJĘCIA]

2020-02-15 8:00 IW
Koty do adopcji
Autor: Schronisko "Na paluchu" kot Burgund 0071/20

Kiermasz charytatywny, spotkania z behawiorystami i przede wszystkim bezpłatne czipowanie. Międzynarodowy Dzień Kota to także okazja do adopcji, któregoś z podopiecznych organizatora kociego święta w stolicy, czyli schroniska „Na Paluchu”. Przyjdźcie koniecznie na Grójecką 79.

Kocie „miau” w sobotę i w niedzielę będzie głośniejsze niż zwykle. Mruczki mają swoje święto i zamierzają obwieścić to warszawiakom. W sobotę w godz. 11-15 w punkcie adopcyjno-informacyjnym „Ochota na Kota” przy ul. Grójeckiej 79, na warszawskich kociarzy czekać będą konkursy, warsztaty i wykłady, m.in. o tym jak żywić swojego mruczka i jak prawidłowo się z nim bawić. W niedzielę z kolei w godz. 13-15, każdy szczęśliwy opiekun kociaka ze stolicy, będzie mógł bezpłatnie go zaczipować.

Lolek czeka na kochających ludzi!

Warszawiacy do punktu powinni zgłosić się z dowodem osobistym oraz książeczką zdrowia kota i oczywiście z nim samym.
Międzynarodowy Dzień Kota to nie tylko święto mruczących czworonogów. To również okazja, by przypomnieć o losie kotów, które jeszcze nie znalazły kochającego domu. Może kocie święto będzie dla was okazją do nowej przyjaźni.

Fistaszek ze schroniska Na Paluchu czeka na dom!

Koty do adopcji:

Warys (czarno-biały)

5-letni samiec rasy europejskiej, który wiele przeszedł wiele. 3-kilogramowe ciałko pokryte jest licznymi ranami. Kotek ma też obniżoną odporność, dlatego powinien trafić do domu, w którym nie będzie innych zwierząt. Choć nieco nieufny, wciąż wypatruje swoimi żółtymi oczami swojego człowieka. Więcej informacji: wolontariuszka Magda J. - 796 373 677.

Burgund (biały z szarym grzbietem)

6-letni samiec rasy europejskiej po przejściach, które nie pozwalają mu do końca otworzyć się na otaczający go świat. Burgund potrzebuje kochającego domu, który da mu czas na to czas. Dopiero wtedy będzie można dostrzec jego prawdziwy koci charakter. Więcej informacji: Monika 727 672 852.

Hanselt (biały w łatki, z czarną plamką na nosku)

7-miesięczny samiec rasy europejskiej, który na szczęście ma białą kartę. Nie jest po przejściach, nie zamyka się na ludzi, ani na inne zwierzaki. Wręcz przeciwnie. Hanselt jest wesołym i energicznym kociakiem, który uwielbia kontakt z człowiekiem i innymi kotami.  Kocurek chciałby jak najszybciej zamieszkać w domu z jakimś innym młodym kotem, bo uwielnbia zabawę i gonitwy. Więcej informacji: wolontariuszka Magda 793 302 485.

Bestia podpaliła kotkę!