Dni otwarte Volvo Electric Days 17 stycznia – 28 lutego w salonie Volvo Autogala! Na klientów czeka szereg atrakcji i wyjątkowych ofert

2022-01-25 13:05
 Dni otwarte Volvo Electric Days 17.01 – 28.02! Na klientów czeka szereg atrakcji i wyjątkowych ofert
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Nadchodzą dni otwarte Volvo Electric Days! Od 17 stycznia do 28 lutego w salonie Volvo Autogala przy ul. Toruńskiej 90 na wszystkich zainteresowanych czekają dni otwarte poświęcone nowemu, w pełni elektrycznemu Volvo C40! Volvo C40 to crossover stworzony bez żadnych kompromisów. Zaprojektowany tak, aby połączyć niesamowite osiągi elektrycznego auta i szacunek dla naszego środowiska. W każdy weekend wydarzenia będzie można wziąć udział w niezwykłych atrakcjach i skorzystać między innymi z jazd próbnych nowym modelem C40, a także innymi modelami: elektrycznym Volvo XC40 i autami z napędem hybrydowym. Najnowsze Volvo przetestujesz jako jedna z pierwszych osób w Polsce!

Volvo Electric Days to wydarzenie, podczas którego będziesz mógł nie tylko skorzystać z jazd próbnych nowym modelem C40, Volvo XC40 i autami z napędem hybrydowym. To również niezwykłe atrakcje. Organizatorzy przygotowali między innymi Strefę Bezpieczeństwa, w której udostępniony zostanie refleksomierz, alkogogle i symulator zderzeń – sprawdzisz swój refleks i zasymulujesz trudne sytuacje na drodze podczas prowadzenia samochodu. W każdą sobotę o godzinie 12.00 odbywać się będą również wykłady specjalistów na różne tematy dotyczące szeroko pojętej ekologii.

Dni otwarte Volvo Electric Days 17.01 – 28.02 - HARMONOGRAM wykładów:

HARMONOGRAM wykładów: Autogala ul. Toruńska 90

Soboty godz. 12.00 w terminie: 22 stycznia – 26 lutego

- 22 stycznia

„Jak rozwój fotowoltaiki w Polsce wspiera Volvo Group w Race To Zero Campaign”

Gość: Irena Gajewska, Dyrektor, Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki

- 29 stycznia

„Ograniczenie emisji dwutlenku węgla i negatywnego wpływu na środowisko w branży filmowej”

Gość: Alicja Grabowska, producentka, reżyserka, właścicielka firmy HighTidePictures, entuzjastka ekologii i dbałości o środowisko naturalne.

- 5 lutego

„Energetyka jądrowa – za i przeciw”

Gość: Mariusz Kozłowski, właściciel firmy Delta bis. Pasjonat fizyki jądrowej, nowoczesnych technologii. Uczestnik wykładów MIT Introduction to Nuclear Engineering and Ionizing Radiation.

- 12 lutego

„Nasz naturalny napęd – jak przywrócić witalność skórze i włosom”

Gość: Marzena Pawełczyk, dyplomowana ekspertka naturalnych terapii dla skóry i włosów. Od ponad 2 dekad obserwatorka i towarzyszka z holistycznym podejściem. Oferuje rytuały w trosce o zdrową skórę i włosy w oparciu o ekologiczne produkty.

- 19 lutego

„Dom probiotyczny bez chemii - wyroby z pożytecznymi mikroorganizmami dla ludzi, zwierząt i roślin zamiast chemii syntetycznej”

Goście: Monika Alina i Jacek Sekułowie, Osiem lat temu przestali się truć chemią. Opróżnili z chemii szafkę w kuchni i łazience i wstawili produkty probiotyczne do kąpieli, mycia, zmywania, prania, czyszczenia. Teraz dzielą się wiedzą i swoimi doświadczeniami.

- 26 lutego

„Elektro znaczy mobilność”

Gość: Paweł Typiak, Od 18 lat związany z radiem i telewizją, konferansjer i lektor reklamowy. Prowadził program "Dzieje się na żywo" w Wirtualnej Polsce oraz programy poranne i popołudniowe w lokalnym lubelskim Radiu Freee i Radiu Centrum. Jeździł na hulajnodze, zanim ktoś wymyślił, że może być elektryczna. Fan technologii i nowoczesnych gadżetów.

 Dni otwarte Volvo Electric Days 17.01 – 28.02! Na klientów czeka szereg atrakcji i wyjątkowych ofert
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Dni otwarte Volvo Electric Days 17 stycznia – 28 lutego: atrakcje i rabaty

W każdą sobotę podczas trwania wydarzenia dla właścicieli samochodów Volvo dostępna będzie oferta serwisowa: gratisowe mycie samochodu w myjni ręcznej lub mały pakiet usług, w skład którego wejdzie:

  • sprawdzenie ciśnienia w oponach,
  • sprawdzenie stanu piór wycieraczek,
  • sprawdzenie poziomu płynów,
  • uzupełnienie płynu do spryskiwaczy.

Czeka na Was również 10% rabatu na zakup Wallbox Volvo i audyt instalacji elektrycznej w domu osoby zainteresowanej. Eksperci będą również gotowi, aby podzielić się swoją fachową wiedzą na temat eksploatacji i użytkowania pojazdów elektrycznych.

Więcej informacji znajdziecie również TUTAJ.

 Dni otwarte Volvo Electric Days 17.01 – 28.02! Na klientów czeka szereg atrakcji i wyjątkowych ofert
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE