Dramat pod Żyrardowem. 4-letnie dziecko wpadło do stawu, było reanimowane. W akcji śmigłowiec LPR

i

Autor: Tadeusz Mróz

Lądował śmigłowiec

Dramat pod Żyrardowem. 5-letni chłopczyk wpadł do stawu, był reanimowany

2023-05-27 15:41

Dramat! 5-letni chłopczyk wpadł do stawu i zaczął się topić. Świadkowie rzucili się na ratunek, na miejsce pilnie ruszyły wszystkie służby ratunkowe i policja. Lądował śmigłowiec, ratownicy zaczęli walkę o życie chłopca. Był reanimowany na miejscu. Potem Podniebna karetka zabrała go do warszawskiego szpitala. Policja podała pierwsze ustalenia z miejsca zdarzenia.

Michałów. Tragedia nad stawem. Chłopiec się topił, był reanimowany

Policjanci dostali pilne wezwanie na prywatną posesję w Michałowie w sobotę (27 maja) przed godziną 11. - 5-latek wpadł do stawu na terenie prywatnym. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał chłopca do Centrum Zdrowia Dziecka – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” st. sierż. Patrycja Sochacka z policji w Żyrardowie. Jak dodała opiekunowie dziecka byli trzeźwi.

Służby nie informują w jakim stanie jest poszkodowany chłopczyk. Wiadomo jedynie, że na miejscu udało się przywrócić dziecku krążenie. - Po skutecznej resuscytacji dziecko trafiło do szpitala – potwierdziła rzeczniczka Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Justyna Sochacka.

Sonda
Czy powinno być więcej śmigłowców LPR?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany