ZABLOKOWALI PRZEJAZD

Dramatyczna akcja strażaków. Pożar auta na A2 pod Warszawą. Został z niego sam szkielet!

2024-04-14 13:19

Chwilę przed południem na autostradzie A2, tuż za węzłem Pruszków w kierunku Łodzi, doszło gigantycznego pożaru osobówki. Ogniem został objęty cały pojazd. Ruch w jednym kierunku został kompletnie zablokowany. Na miejscu pracowali strażacy oraz policjanci.

Potężny pożar auta na A2. Strażacy zablokowali ruch w kierunku Łodzi

Pierwsze informacje dotyczące tego dramatu przekazała nam w okolicach godziny 11 w niedzielę (14 kwietnia) Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Z opublikowanego komunikatu wynikało, że pomiędzy węzłami Pruszków i Grodzisk Mazowiecki doszło do pożaru pojazdu.

Zablokowany jeden pas ruchu. Ruch odbywa się lewym pasem – czytamy.

Więcej szczegółów o tym zdarzeniu przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych "Miejski Reporter". – Do pożaru doszło na autostradzie A2 za węzłem Pruszków w kierunku Łodzi. Trwa akcja gaśnicza. Na miejscu pracuje straż pożarna. Droga jest zablokowana – przekazał w poście.

Służbom niestety nie udało się opanować szalejącego ognia i samochód spłonął doszczętnie. Został z niego sam szkielet, co widać na materiale wideo oraz zdjęciach. – Mam nadzieję, że kierowcy nic się nie stało i zdążył się bezpiecznie ewakuować, zanim ogień się rozprzestrzenił – piszą świadkowie całego zdarzenia.

Według komunikatu GDDKiA pożar został ugaszony tuż po godzinie 12. 

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem pożaru?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki