DRAMATYCZNY pościg pod Warszawą: Dopiero BLOKADA zatrzymała skradziony TRAKTOR!

2020-02-15 11:22 PIK
Dopiero blokada drogi zatrzymała złodzieja ciągnika!
Autor: KSP Dopiero blokada drogi zatrzymała złodzieja ciągnika!

Złodziej był zdeterminowany: potrzebny był aż policyjny pościg i blokada drogi, aby odzyskać skradziony traktor. Sprawca trafił do aresztu, teraz grozi mu 10 lat więzienia!

Do dramatycznej akcji policyjnej doszło w nocy z poniedziałku na wtorek: zgłoszono kradzież wartego ok. 70 tys. zł. ciągnika rolniczego z gospodarstwa w okolicach Serocka. - Nieznany sprawca w środku nocy pokonał zabezpieczenie fabryczne pojazdu i odjechał w nieznanym kierunku. Na szczęście skradziona maszyna miała GPS. Policjanci wraz z pokrzywdzonym natychmiast ruszyli w trasę, którą według urządzenia poruszał się skradziony pojazd - poinformowała podkom. Justyna Stopińska z KPP w Legionowie.

ALARMY BOMBOWE  w Warszawie i całej Polsce! Tysiące osób ewakuowanych!

Radiowóz dość szybko dogonił ciężarówkę, która wiozła skradziony traktor. Jednak kiedy policjanci sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi dali kierowcy znaki do zatrzymania się, ten - przyspieszył. Próbował też zepchnąć radiowóz z drogi! Dopiero zarządzona blokada drogi dała efekt i ciężarówka została zatrzymana. 45-letni kierowca usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Trafił do aresztu na trzy miesiące: grozi mu do 10 lat więzienia.

Podróbki markowych produktów warte miliony: Zatrzymano trzy osoby!