Pilne!

Dramatyczny wypadek w Jankach. Kierowca zasłabł i dachował. W akcji śmigłowiec LPR

2023-03-12 14:07

Dramat w Jankach. Kierowca volkswagena zasłabł za kierownicą i wypadł z drogi! Takie informacje przekazała stołeczna policja. Na miejsce pilnie ruszyły wszystkie służby ratunkowe: pogotowie i straż pożarna. Obok lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podniebna karetka zabrała rannego kierowcę do szpitala.

Janki. Dachowanie volkswagena. Kierowca ranny, w akcji śmigłowiec LPR

Wypadek miał miejsce przy ul. Mszczonowskiej w Jankach w niedzielę o godz. 10.26. - W zdarzeniu brał udział jeden pojazd marki volkswagen. Kierujący nim mężczyzna źle się poczuł w trakcie jazdy, w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Rafał Rutkowski ze stołecznej policji. Jak dodał, maszyna uderzyła w przydrożny słup.

Jak ustalił obecny na miejscu reporter „Super Expressu”, poszkodowany jest w ciężkim stanie. Był reanimowany na miejscu, po czym śmigłowiec LPR zabrał go do jednego ze szpitali. Na drodze trwały poważne utrudnienia wynikające z akcji ratunkowej.

Na zdjęciach z miejsca wypadku widać poważnie uszkodzony w wypadku samochód. Strażacy osłonili miejsce wypadku parawanem. Śmigłowiec LPR lądował na pobliskiej drodze dojazdowej.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki