Drążdżewo. Policjanci uratowali życie 60-letniemu mężczyźnie. Od śmierci dzieliły go sekundy!

i

Autor: shutterstock

TO CUD!

Drążdżewo. Policjanci uratowali życie 60-letniemu mężczyźnie. Od śmierci dzieliły go sekundy!

2022-11-24 19:02

Policjanci, którzy jechali w kierunku Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, w pewnym momencie na swojej trasie zauważyli leżącego w rowie, wyziębionego i zdezorientowanego mężczyznę. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Dzięki szybkiej akcji, uratowali 60-latkowi życie!

Gdyby nie pomoc policjantów, mogłoby dojść do tragedii!

Do kalendarzowej zimy co prawda zostało jeszcze trochę czasu, ale w ostatnie dni pogoda zaskoczyła wiele osób. Oprócz tego, że spadł pierwszy śnieg, to w niektórych rejonach Polski temperatury spadły nawet do -10 stopni Celsjusza.

W niedzielę (20 listopada) czterech policjantów w godzinach wieczornych była w drodze do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, gdzie od poniedziałku (21 listopada) mieli rozpocząć zajęcia w ramach kursu specjalistycznego.

W pewnym momencie w miejscowości Drążdżewo zauważyli leżącego na poboczu drogi mężczyznę. Natychmiast zatrzymali się by sprawdzić, co się wydarzyło. Okazało się, że zdezorientowany 60-latek leżał w nieoświetlonym miejscu tuż przy drodze. Nie był w stanie wyjaśnić, co się stało, ani jak znalazł się w tym miejscu – przekazała asp. Magdalena Gąsowska z piaseczyńskiej policji.

Policjanci uratowali życie 60-latkowi. Od śmierci dzieliły go sekundy!

Funkcjonariusze natychmiast udzielili pomocy poszkodowanemu. Ze względu na to, że mężczyzna był wyraźnie wychłodzony, policjanci okryli go kocem termicznym i wezwali służby ratunkowe.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów historia zakończyła się happy endem, a życie mężczyzny zostało uratowane!

Sonda
Czy wszystkie interwencje policjantów powinny być nagrywane?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE