Dramat na DK19

Dwóch 19-latków zginęło w wypadku. Koszmarna czołówka osobówki z ciężarówką

2023-06-12 21:47

Dwóch 19-latków zginęło, a trzeci młody mężczyzna został ciężko ranny – to koszmarny bilans wypadku na drodze krajowej 19 w miejscowości Sarnaki w powiecie łosickim. Osoby renault zderzył się tam czołowo z ciężarówką.

Sarnaki. Tragiczny wypadek osobówki i ciężarówki

To tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 12 czerwca, przed godz. 20. Na drodze krajowej 19 w miejscowości Sarnaki, niedaleko granicy województw mazowieckiego i podlaskiego, zderzyły się dwa pojazdy.

- Samochód osobowy marki Renault zderzył się tam czołowo z ciężarówką – mówi mł. asp. Emilia Matejczuk z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.

Siła uderzenia była ogromna. Osobówka po zderzeniu z potężnym pojazdem wyleciała na pobocze, a trzej jadący nią młodzi mężczyźni zostali uwięzieni w środku. Niestety, skutki wypadku okazały się tragiczne. - Dwie osoby, kierujący osobówką i pasażer zginęli na miejscu. Jedna osoba z renault została ranna – dodała mł. asp. Emilia Matejczuk.

Według danych Komendy Powiatowej PSP w Łosicach, obaj mężczyźni, którzy zginęli, mieli po zaledwie 19 lat.

Droga krajowa jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez miejscowości: Ostromęczyn, Chłopków, Terlików, Hołowczyce. Utrudnienia mogą potrwać do późnych godzin nocnych.

Dostawczak uderzył w drzewo, kierowca wyleciał z kabiny. Koszmarny wypadek pod Barwicami