Eska Summer City 2019. Gdzie znajdziecie nas w weekend?

2019-07-26 14:02 AGO
Gigantyczny autobus Eska Summer City w Warszawie!
Autor: Radio Eska

Eska Summer City 2019 rozgrzewa mieszkańców stolicy przez całe wakacje! Będziemy z Wami też w weekend, więc koniecznie sprawdźcie, gdzie znajdziecie naszą ekipę!

Wczoraj na maksa rozgrzali nas Marcin "Czersky" Czerwiński i Kamil "Woro" Woroniecki z Kasią Węsierską na czele. Kolorowy autobus Eska Summer City pojawił się przed Galerią Północną. Nadchodzi weekend, ale my nie zwalniamy tempa. Sprawdźcie rozkład jazdy na najbliższe dni!

Egzotyczne motyle z niemal wszystkich krajów świata, a wśród nich najpiękniejsza Kasia Węsierska! W piątek widzimy się w motylarni w Galerii Północnej. W sobotę stery przejmuje Hany. Spotkacie go po 16 na Bulwarach i na pewno poznacie, bo zrobi spore zamieszanie. W niedzielę jedziemy do Wake Family Brwinów, gdzie odbędą się totalnie odjechane zawody. Slingshot Riders Invade Poland to absolutny sztos! Podniebne ewolucje wakebarderów, wyścigi i lewitacja nad wodą nie mieszczą się nam w głowach, dlatego jedziemy przekonać się na własne oczy, jak wygląda to widowisko. Hany będzie czuwał od południa.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fhanczak%2Fposts%2F1485676394890522&width=500" width="500" height="834" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Pamiętajcie, że oprócz gigantycznej dawki dobrej energii mamy ze sobą eskowe gadżety. Widzimy się!