Eska Summer City: Miejsca nowe i stare, a impreza zawsze ekstra!

2019-08-22 13:33 PRAD

Być może myślicie już o końcu wakacji, ale ekipa Eska Summer City wcale się tym nie przejmuje. Impreza trwa, jakby wakacje nie miały końca! Spotkajcie się z Michałem Hanczakiem i sami się o tym przekonajcie - jak zwykle czeka na Was super zabawa i stosy eskowych gadżetów!

Hany po przerwie przejął stery w eskowej ekipie i tak będzie już do końca tygodnia. Na początek, jeszcze dziś, rusza do... Ursusa! I wcale nie po to, aby ujeżdżać traktory: po godz. 16 możecie go spotkać przy Factory Outlet.

Pewnie chce się tam ubrać w coś szałowego, bo w piątek ma zamiar testować nową miejscówkę nad Wisłą. Szerokie Bary otwierają się w weekend i już od godz. 15 Michał będzie szalał właśnie tam!

W sobotę miejscówka znana i lubiana: błonia PGE Narodowego. Impreza również znana i lubiana - Żarcie na Kółkach, czyli zlot foodtracków! To oznacza wielce smakowitą zabawę! Od godz. 16.00 będzie można dobrze zjeść, a na dodatek przejąć eskowe gadżety!

W niedzielę Michał zaprasza do Julinka, gdzie od południa będzie trwała kolorowa zabawa czyli Holi Show! Jakby tego było mało, podczas show zostanie wykorzystana najbardziej emocjonująca trasa parku linowego - Adrenalina. Podjeżdżamy pietrowym eskobusem wypełnionym eskowymi gadżetami! Będziecie?!