EXPRESSEM. Wiadomości z Warszawy w skrócie: Zobacz co wydarzyło się w Twojej dzielnicy!

2014-12-17 3:00

Wiadomości z Warszawy w skrócie: Zobacz co wydarzyło się w Twojej dzielnicy!

Wola: Uwaga! Wąskona Powązkowskiej

Drogowcy nie próżnują. Przy okazji przebudowy Trasy AK na wysokości Powązkowskiej trwa budowa muru oporowego. W związku z tym przez najbliższe dwie noce: ze środy na czwartek i z czwartku na piątek w godz. 22-5 wyłączony z użycia będzie prawy pas na dojeździe z Trasy AK w kierunku cmentarza.

Praga-Południe: Domowy katza kratami

Adam A. (40 l.) to prawdziwy domowy kat. Kiedy się napił alkoholu, znęcał się nad swoją żoną. Szarpał ją, popychał, bił, kopał i ubliżał jej. Kobieta nie wytrzymała i po jednej z awantur wezwała policję. Okazało się, że Adam A. od dwóch lat źle traktował swoją żonę. Ba! W przeszłości był już karany za podobne czyny. Teraz zajmie się nim sąd.

Śródmieście: Amnestia w BUW

Przetrzymujesz za długo książkę z Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego? Masz czas do30 grudnia, aby ją zwrócić i nie ponieść kosztów. BUW ogłosił bowiem amnestię dla czytelników, którzy mają problem z regularnym zwracaniem woluminów. Od Nowego Roku wchodzi nowy wykaz opłat i za przetrzymywanie książek trzeba będzie płacić więcej.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE