Praga-Południe
Władimir Kliczko rozda autografy
Fani sportów walki będą zachwyceni. Do stolicy przyjechał właśnie ukraiński mistrz świata w boksie wagi ciężkiej, Władimir Kliczko (38 l.). Sportowiec przyjechał na otwarcie studia fitness McFIT, któremu patronuje. Bokser ma promować sportowy styl życia. Fani będą mogli liczyć na rozmowę, zdjęcie czy autograf swojego idola. Spotkanie odbędzie się w klubie przy ul. Ostrobramskiej 79 o godz. 11.30. Wstęp wolny.
Śródmieście
Staruch z wyrokiem za pobicie
Sąd utrzymał w mocy wyrok dla króla Żylety Piotra C. ps. Staruch. Lider kibiców Legii został skazany na pół roku prac społecznych za spoliczkowanie Jakuba Rzeźniczaka. Musi też zapłacić poszkodowanemu 500 zł. Do zdarzenia doszło trzy lata temu po porażce Legii z Ruchem Chorzów. Kiedy piłkarze wyszli na trening, Piotr C. uderzył zawodnika w twarz.
Zobacz też: Warszawa: o czym trzeba pamiętać podczas wynajmu mieszkania studentom
Stare Babice
Okradał teściową
To dopiero zięć bez skrupułów. Policjanci aresztowali Marcina W. (24 l.), który przez kilka miesięcy używał karty płatniczej matki swojej ukochanej. Za jej pieniądze dokonał transakcji na ponad 3 tys. zł. Po wypłacie gotówki zatrzymany starannie odkładał kartę na miejsce. Kobieta była na tyle nieświadoma, że o przestępstwie powiadomił ją dzielnicowy. Marcin W. dobrowolnie poddał się karze. ZL
Śródmieście
Wymień książkę w Kordegardzie
Rusza kolejna edycja wymienialni książek, czyli akcji mającej promować czytelnictwo w Polsce. Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie książki i napisanie specjalnej dedykacji dla jej nowego właściciela. Na zebranych czekać będą m.in. dzieła Czesława Miłosza czy Winstona Grooma. Wymiana odbędzie się w sobotę w godz. 16-18 w Kordegardzie przy Krakowskiem Przedmieściu 15/17. Wstęp wolny.
ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail