Gdzie przepadła Barbara. Może utopiła się w Wiśle jak jej mała córeczka 5 lat temu.

2020-09-29 18:56 Andrzej Woźniak
Pani Basia wyszła z domu i nie wróciła
Autor: Policja Szukają jej służby i rodzina

Rodzina odchodzi od zmysłów. Zaginionej szukają wszystkie służby. Ale do tej pory nie wiadomo gdzie przebywa kobieta. Policjanci i najbliżsi zadają sobie pytania , dlaczego potajemnie opuściła swój dom i czy z własnej woli nie chce się skontaktować z pogrążonymi w rozpaczy członkami rodziny.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie poszukują zaginionej Barbary Cwyl (39l) ze wsi Kochów (mazowieckie).  Kobieta 27 września 2020 roku ok. 18.00 wyszła z domu, do chwili obecnej nie powróciła ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Poszukiwana ma 160 cm wzrostu, sylwetka szczupła, włosy ciemny blond, proste, w chwili zaginięcia ubrana była w szary płaszcz z kapturem do kolan, niebieskie spodnie. Miała na ramieniu szarą  torebkę z dużymi uszami. Garwolińscy policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat kobiety prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z funkcjonariuszami  komendy przy ulicy Stacyjnej 23 tel. 47 7075 200 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatny numer telefonu 112.

W chwili obecnej prowadzone są  poszukiwania pani Barbary w powiecie kozienickim i garwolińskim w rejonie rzeki Wisły. Zaginiona kobieta w 2015 roku straciła córkę. Dziewczynka z koleżanką utonęła w Wiśle. Jej matka nigdy nie pogodziła się z utratą dziecka. Czy ten fakt ma jakiś wiązek z zaginięciem pani Barbary.