pożar lidla

i

Autor: Małgorzata

Gigantyczny pożar Lidla w Warszawie. Część dachu ZAWALIŁA SIĘ! [MOCNE ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-02-08 7:37

Nad ranem w Lidlu na Bielanach wybuchł gigantyczny pożar. Jęzory ognia strzelały na kilka metrów. Kiedy strażacy dotarli na miejsce magazyn supermarketu był już cały w ogniu. Ratownicy pracują na miejscu. Trwa dogaszanie sklepu.

Ogień pojawił się chwilę po godz. 4 rano w magazynie Lidla przy ul. Kasprowicza na Bielanach. Na miejsce natychmiast wezwano straż pożarną. - Do akcji skierowano 20 zastępów straży. Po dotarciu na miejsce strażacy zastali część magazynową w ogniu – informuje mł. kpt. Michał Skrzypa z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Dach budynku uległ zawaleniu. Płomienie bardzo szybko przedostawały się na sklep. - Strażacy robią wszystko, by uratować część sklepową. Na chwilę obecną sytuacja jest opanowana. Ogień udało się ugasić. Trwa dogaszanie budynku – dodaje Skrzypa. Na razie nie wiadomo, jak doszło do pożaru. Biegli z zakresu pożarnictwa będą ustalać przyczyny. 

Pożar Lidla w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE