GLOBALNE OCIEPLENIE stało się faktem! SZOKUJĄCA prognoza pogody na grudzień

2019-11-22 10:42 md
Prognoza pogody Zima 2019
Autor: SHUTTERSTOCK Prognoza pogody Zima 2019

Pogoda na grudzień 2019. Jeśli czekacie na śnieg, nie mamy dobrych wiadomości. W listopadzie temperatury były znacznie wyższe niż średnie dla tego miesiąca. Zmiany klimatu są coraz bardziej odczuwalne i prawdopodobnie w grudniu padnie kolejny rekord najwyższej dla tego miesiąca temperatury. Kiedy spadnie pierwszy śnieg?

W Warszawie jest cieplej niż w Madrycie? Okazuje się, że w stolicy Polski temperatury w listopadzie były naprawdę wysokie. Wszystko przez wyż znad Islandii, który sprawił, że w stolicy Hiszpanii jest chłodniej niż w Polsce. We wschodniej Europie termometry pokazują około zera stopni, tymczasem w Polsce jest tak ciepło jak wczesną wiosną.

Kiedy spadnie śnieg?

Dla fanów śnieżnego Bożego Narodzenia i Mikołajek nie mamy dobrych wiadomości Według amerykańskiej Narodowej Służby Oceanicznej i Atmosferycznej grudzień w naszym kraju będzie bardzo ciepły.  A to oznacza, że zamiast śniegu ... będzie padał deszcz!

Warszawiacy podsumowali rok Trzaskowskiego. Zobacz jakie wystawili mu oceny

- W Europie Środkowej odchylenie od średniej temperatury w grudniu ma być wyższe nawet o trzy stopnie Celsjusza. To oznacza grudzień z temperaturą średnią dodatnią, z deszczem, chlapą, czasami może ze śniegiem lub mrozem, ale takim delikatnym. Te obliczenia, które są obecnie, bo to się może zmienić, wskazują na to, że grudzień będzie prawie wszędzie w Europie zdecydowanie powyżej średniej. Temperatura będzie wyższa, czyli po prostu będzie ciepły - prognozuje Tomasz Wasilewski z portalu tvnmeteo.pl.

ZOBACZ TEŻ: Bezwzględna wojna w Warszawie. Wynajęli zabójcę, podpalili konkurencyjny klub! [WIDEO]