Seniorka, staruszka, babcia, kobieta

i

Autor: Pxfuel

Grodzisk Mazowiecki: Za to co zrobił tej staruszce może posiedzieć nawet 12 lat

2020-11-18 11:28

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego zostali wezwani na jedną z ulic w mieście, gdzie miało dojść do napaści na starszą kobietę. Na miejscu funkcjonariusze zastali 81-latkę, która została poturbowana przez damskiego boksera.

Z relacji staruszki wynikało, że kilka minut temu przed wejściem do klatki schodowej bloku została zaatakowana przez nieznanego jej mężczyznę, który popchnął ją, a gdy się przewróciła, zabrał jej portfel z pieniędzmi i dokumentami. Policjanci wypytali kobietę o to jak wyglądał napastnik, ustalili rysopis i rozpoczęli poszukiwania w okolicy. 

Skandal! Zasłabł pod sklepem. Nie sprzedali mu batona, bo wszedł w godzinach dla seniorów!

Po kilkunastu minutach mundurowi zauważyli idącą ulicą osobę, której wygląd pasował do tego, który opisała seniorka. Na widok radiowozu mężczyzna zaczął się niepewnie zachowywać. Policjanci szybko przystąpili do jego zatrzymania. Podczas kontroli znaleźli przy nim portfel z dokumentami okradzionej kobiety. 

Potrącił rowerzystę i zostawił go konającego na jezdni. Mężczyzna zmarł, sprawca UCIEKŁ

Po zebraniu pełnej dokumentacji 37-latek, który napadł na staruszkę usłyszał zarzut dokonania rozboju. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu nawet 12 lat więzienia. 

Przemycał towar ze Stanów wart ponad 82 tys zł. Wpadł na lotnisku w Warszawie [ZDJĘCIA]

Super Raport 17.11 (Goście: Marcin Horała - wiceminister infrastruktury, PiS; Bogdan Zdrojewski - Senator, PO oraz mecenas Michał Wawrykiewicz)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany