GROZA w Warszawie: bandyci wtargnęli do mieszkania, gospodarza DŹGNĘLI nożem i POBILI! [GALERIA]

2020-02-27 20:25 PIK
Wtargnęli, pobili, dźgnęli nożem, zdemolowali mieszkanie!
Autor: KSP Wtargnęli, pobili, dźgnęli nożem, zdemolowali mieszkanie!

Dwóch bandytów wtargnęło do mieszkania na Woli i zaatakowało gospodarza. Jeden pobił go łomem i dźgnął nożem w nogę, drugi w tym czasie wyrzucał wyposażenie mieszkania przez okno! Zostali zatrzymani na miejscu.

Tylko szybka reakcja wolskich policjantów pozwoliła uniknąć tragedii. Po godz. 22 otrzymali zgłoszenie, że ktoś wyrzuca przez okno ciężkie przedmioty, m.in. telewizor. Natychmiast ruszyli na miejsce. W mieszkaniu zastali pobitego mężczyznę oraz stojących przy nim dwóch mężczyzn. Ci widząc policjantów natychmiast zaczęli tłumaczyć, że zastaną sytuacją nie mają nic wspólnego.

Katował psy sąsiadów! Teraz dostał grzywnę!

Okazało się, że mężczyźni wtargnęli do mieszkania pokrzywdzonego z łomem w ręku. Po wejściu szarpali go, jeden uderzał go łomem w ramię i innym przedmiotem w głowę, po chwili zadał cios nożem w udo. Drugi w tym czasie wyrzucał jego rzeczy przez okno. Po chwili zabrali pokrzywdzonemu laptopa oraz pieniądze - powiedziała kom. Marta Sulowska z KRP Bemowo/Wola.

Czy wiesz jak przetrwać w mieszkaniu panikę związaną z koronawirusem?

Pokrzywdzony z obrażeniami głowy i uda został zabrany do szpitala. 20- i 29-latek zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Starszy trafili do aresztu na trzy miesiące, młodszy został objęty dozorem policyjnym. Grożą im co najmniej trzy lata więzienia.

Paweł Królikowski nie żyje: te miejsca w Warszawie były dla niego ważne!