Groźny wypadek w Nadarzynie. Czołowe zderzenie BMW i forda

2022-02-03 18:58

Groźny wypadek na jezdni serwisowej trasy S8 w Nadarzynie pod Pruszkowem. Przed godz. 17 doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych - forda i bmw. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna. Przetransportowano ją na badania do szpitala.

Do wypadku doszło na drodze serwisowej biegnącej wzdłuż trasy S8. W Nadarzynie z niewyjaśnionych dotąd przyczyn czołowo zderzyły się ze sobą dwa auta - ford i bmw. Jak relacjonuje nasz reporter, jedna osoba została zabrana do szpitala na badania. Na miejscu wypadku pracują służby ratunkowe - policja, pogotowie oraz strażacy. Wzdłuż trasy S8 nie występują utrudnienia w ruchu, zablokowana jest jedynie droga serwisowa.

Kolejne zderzenie w Nadarzynie

To już drugie zderzenie, do jakiego doszło w czwartek, 3 lutego w Nadarzynie. Wcześniej, około godz. 10:20, w głównym ciągu trasy S8 samochód osobowy uderzył w bok ciężarówki. - Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca samochodu marki Toyota nie zdążył zjechać z pasa, który się kończył i zjechał na pas zieleni. Następnie pojazd wyrzuciło na drogę, gdzie uderzył w bok pojazdu ciężarowego - relacjonowała w rozmowie z TVN24 Karolina Kańka z policji w Pruszkowie. Na szczęście obyło się bez rannych. Kierowcy byli trzeźwi, a sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. 

Dramatyczny wypadek na moście Gdańskim w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE