Indyjskie portale piszą o morderstwie w Warszawie. Nie żyje 30-letni pracownik banku

i

Autor: Shutterstock; India.com Indyjskie portale piszą o morderstwie w Warszawie. Nie żyje 30-letni pracownik banku

Zatrzymano 40-letniego Polaka

Indyjskie portale piszą o morderstwie w Warszawie. Nie żyje 30-letni pracownik banku

2023-01-31 12:55

W mieszkaniu przy ul. Włodarzewskiej znajdowały się zwłoki 30-letniego mężczyzny. O sprawie zaczęły pisać indyjskie portale informacyjne. Jak się okazało zmarły to obywatel Indii. W sprawie zatrzymano 40-letniego Polaka, który usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany. Śledczy próbują ustalić przyczynę zgonu Hindusa.

Hindus zasztyletowany w Warszawie

Na portalu informacyjnym www.india.com pojawił się artykuł dotyczący śmierci 30-letniego obywatela Indii mieszkającego w Warszawie. Jak donoszą dziennikarze tego portalu, mężczyzna miał być zasztyletowany w swoim domu. Pracował w dziale IT, w warszawskiej siedzibie banku. Do służb wpłynęła informacja od jego współpracowników, którzy zorientowali się, że nie przyszedł do pracy. Policjanci pojechali do domu 30-latka i znaleźli zakrwawione ciało.

Policjanci zatrzymali 40-letniego Polaka

Sprawę potwierdziła polska prokuratura. Postępowanie prowadzą śledczy z Warszawy Ochoty. Do zdarzenia doszło 24 stycznia. Następnego dnia w sprawie został zatrzymany 40-letni Polak, który usłyszał zarzut zabójstwa. Trzy dni później sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.

Liczne rany na ciele ofiary

Do morderstwa miało dojść w mieszkaniu w bloku przy ul. Włodarzewskiej. Na ciele ofiary śledczy odnotowali liczne rany. Zabezpieczyli dowody i zlecili sekcję zwłok. Prokuratura czeka na opinię biegłych w zakresie ustalenia przyczyny zgonu.

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany