Jaki koszmar musiał się tam rozegrać?! Z malutkiego jeziora wyłowili auto. Wielka akcja ratownicza pod Otwockiem

i

Autor: Shutterstock

TAJEMNICZA SPRAWA

Jaki koszmar musiał się tam rozegrać?! Z malutkiego jeziora wyłowili auto. Wielka akcja ratownicza pod Otwockiem

2023-09-19 14:24

Do dzisiaj nadal nie wiemy co wydarzyło się w Karczewie. Nad Moczydłem, malutkim jeziorkiem, w piątek po południu zaroiło się od służb. Na miejscu pojawili się strażacy i policjanci. Jak się okazało, w wodzie zatopione było auto osobowe! Mundurowi, przy użyciu odpowiedniego sprzętu, wyciągnęli pojazd na brzeg.

Karczew. Tajemnicza sprawa! Z jeziora wyłowiono osobowe auto

Sytuacja miała miejsce w piątek, 15 września w okolicach godziny 16. Strażaków o tym tajemniczym pojeździe zatopionym w jeziorku Moczydło w Karczewie poinformowali mieszkańcy. Na miejscu pojawili się również funkcjonariusze policji.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16. Dotyczyło one zatopionego pojazdu w Moczydle. Na miejscu pracowały służby – policja i straż pożarna. Auto zostało wyciągnięte i odholowane na parking. Pojazd był pusty. Nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracował technik – poinformował nas sierż. szt. Patryk Domarecki z otwockiej policji.

Jak udało nam się ustalić, auto należy do obcokrajowca, jednak wszystkie okoliczności tego, dlaczego pojazd znalazł się pod wodą będą wyjaśnianie w śledztwie.

Po tym w jaki sposób wygląda możemy twierdzić jedynie, że przebywał pod wodą od kilku tygodni.

Sonda
Jak oceniasz polską straż pożarną?