Karmili kury liśćmi marihuany?! Policjanci z Łosic w szoku

2021-09-15 16:12
Karmili kury liśćmi konopi?! Policjanci z Łosic w szoku
Autor: KPP Łosice Karmili kury liśćmi konopi?! Policjanci z Łosic w szoku

To się nie mieści w głowie! Policjanci z łosickiej komendy zatrzymali dwie osoby, na których posesji znaleźli uprawę konopi indyjskich oraz susz roślinny. Zatrzymani tłumaczyli funkcjonariuszom, że liśćmi niedozwolonej rośliny karmione są... kury!

Karmili kury liśćmi konopi?! Policjanci z Łosic w szoku

W minioną niedzielę (12 września) łosiccy mundurowi prowadząc akcję poszukiwawczą za osobą zaginioną weszli na teren jednej z posesji, gdzie w niezadaszonej oborze ujawnili nielegalną uprawę konopi. - W wyniku podjętych działań zabezpieczono 12 dorodnych roślin, ujawniono również ponad 1200 gramów suszu marihuany. Ujawnione środki zostały zabezpieczone do sprawy i przekazane do dalszych badań - wyjaśnia asp. Nina Zaniewicz, rzecznik łosickiej policji.

Zobacz: Nowy Sielc. Fatalny wypadek motoparalotniarza! To był jego pierwszy lot

Zatrzymano również dwoje plantatorów, którzy usłyszeli już zarzuty. Zatrzymana kobieta podczas wyjaśnień stwierdziła, że zebrane liście były potrzebne do karmienia kur. Obojgu grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Sokółka. Nielegalna plantacja konopi zlikwidowana. Dwie osoby zatrzymane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE