Pilne!

Chrcynno: Katastrofa samolotu, spadł na hangar pełen ludzi! Są ofiary i wielu rannych

Tragedia na lotnisku w Chrcynnie pod Nowym Dworem Mazowieckim. Samolot typu cessna spadł prosto na budynek. Na miejscu działają wszystkie służby. Z nieoficjalnych informacji wynika, że są ofiary śmiertelne. Jak ustalił obecny na miejscu reporter „Super Expressu” samolot runął prosto na hangar pełen ludzi. W środku było kilkanaście osób. Służby mówią o 5 ofiarach śmiertelnych i 11 rannych.

Chrcynno lotnisko. Samolot runął na hangar pełen ludzi. Są ofiary

Do tragedii doszło w poniedziałek, 17 lipca, wieczorem. Z nieustalonych przyczyn samolot spadł na budynek, w którym przed deszczem schroniła się grupa kilkunastu osób. Prawdopodbnie ok. godz. 20 pilot chciał lądować w złych warunkach. Wtedy doszło do nieszczęścia. Na miejscu pracuje kilkadziesiąt zastępów straży pożarnej. Dojechały jednostki z Warszawy. Jak donosi nasz reporter lądowały też 3 śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wyniika z najnowszych ustaleń na razie jest 5 ofiar śmiertelnych, 4 osoby zostały ranne. Dwie ofiary, to osby, które leciały smaolotem. Pozostałę trzy znajdowały sięw hangarze. - Na miejscu pracuje 11 zastępów straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i policja Sytuacja jest dynamiczna. Trwają działania z zakresu ratownictwa medycznego. Prawdopodobnie jest 12 poszkodowanych. Wobec dwóch była podjęta resuscytacja krążeniowo-oddechowa – przekazał nam mł. kpt. Paweł Plagowski z PSP w Nowym Dworze Mazowieckim.

Aktualizacja, godz. 22:30

Służby podały nową liczbę ofiar. To 5 ofiar śmiertelnych i 11 rannych.

Listen to "Katastrofa Lisunowa pod Tuszynem" on Spreaker.