Kolejny samoobsługowy sklep w Warszawie. Tu zrobisz zakupy w niedzielę!

2020-01-27 16:27
Niedziela handlowa
Autor: Magdalena Pasiewicz/East News

Na warszawskiej Sadybie, przy ul. Powsińskiej 42/44 powstał pierwszy w stolicy Bio Family Supermarket. Jest to sklep samoobsługowy czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co oznacza, że będzie tam można zrobić zakupy nawet w niedziele niehandlowe.

Bio Family Supermarket w Warszawie swoją siedzibę ma 100 metrów od centrum handlowego Sadyba Best Mall. Lokal otwarty będzie całodobowo, również w niedziele objęte zakazem handlu. Co ciekawe, klienci, którzy będą chcieli zrobić zakupy w niehandlowe dni, otworzą drzwi do sklepu za pomocą aplikacji mobilnej.

ZOBACZ TEŻ: Nie zrobisz zakupów na stacji benzynowej? Nowy pomysł na zaostrzenie zakazu handlu

Otwarty 25 stycznia sklep w Warszawie jest już szóstym supermarketem Bio Family. Pozostałe sklepy tej sieci działają też m.in. w Poznaniu, w Swarzędzu oraz we Wrocławiu.

Więcej sklepów samoobsługowych w Warszawie?

Jak podał portal wiadomoscihandlowe.pl, już w 2019 roku właściciele sieci sklepów zapowiedzieli, że firma Bio Family zamierza zwiększyć tempo rozwoju, a także podbijać kolejne miasta i w związku z tym szuka nowych lokalizacji.


- Najzdrowszy supermarket na Sadybie! - takim hasłem reklamują się pomysłodawcy. Myślicie, że tego typu sklepom uda się trwale obejść zakaz handlu w niedziele?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE