HORROR

Koszmarny wypadek pod Brwinowem. Z koziołkującej hondy wypadli pasażerowie i kierowca. Jedna osoba zginęła na miejscu

2023-03-20 16:20

Do przerażającego wypadku doszło chwilę po godzinie 14 w poniedziałek, 20 marca. Jak się dowiedzieliśmy, z łuku drogi technicznej, która biegnie wzdłuż autostrady A2, wypadła honda. Auto kilkukrotnie koziołkowało. Z pojazdu wypadli pasażerowie i kierowca, jedna osoba zginęła na miejscu. Na miejscu lądowały śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kotowice. Koszmarny wypadek na drodze technicznej. Jedna osoba nie żyje

Na miejscu działają policjanci. Jest również załoga karetki pogotowia i ratownicy udzielają pomocy medycznej poszkodowanym – skomentowała krótko asp. szt. Monika Orlik, rzecznik prasowy pruszkowskiej policji dodając, że na wstępne wiadomości musimy poczekać. Na miejscu wypadku pojawił się nasz fotoreporter, który widział akcję ratunkową. – Na miejscu lądowały dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – powiedział krótko.

Samo zgłoszenie wpadło do nas chwilę po godzinie 14. Samochodem osobowym, który koziołkował przez dobre kilkadziesiąt metrów, podróżowało aż sześć osób. Dwie z nich zostały przetransportowane do szpitali śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedna osoba zginęła, reszta osób trafiła do szpitali karetkami pogotowia. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora – przekazał nam mł. bryg. Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany