TRAGEDIA

Śmiertelny wypadek pod Sochaczewem. Emeryt wymusił pierwszeństwo, zginął na miejscu

2023-02-05 15:54

W niedzielę, 5 lutego, doszło do makabrycznego wypadku w Kozłowie Szlacheckim w powiecie sochaczewskim. 78-latek wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, zderzył się z prawidłowo jadącym mercedesem. Emeryt zginął na miejscu, kierujący drugim autem został przetransportowany do szpitala na badania.

Kozłów Szlachecki. Śmiertelny wypadek na DK 92

Do potwornego zdarzenia doszło w niedzielę, 5 lutego, w okolicach godziny 12:30. W miejscowości Kozłów Szlachecki w powiecie sochaczewskim zderzyły się dwa samochody osobowe.

Zgłoszenie wpłynęło do nas w okolicach godziny 12:30. Kierujący toyotą 78-latek wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i wówczas doszło do zderzenia z mercedesem jadącym drogą krajową nr 92. Wszystkie okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, Agnieszka Dzik. Emeryt poniósł śmierć na miejscu.

Droga krajowa była kompletnie zablokowana. Policjanci na czas usuwania samochodów z jezdni, wyznaczyli objazdy. Od strony Łowicza można było przejechać jedynie przez Kozłów Szlachecki, Zakrzew i Nową Suchą, a od Sochaczewa policjanci kierowali samochody przez Braki do Kozłowa Szlacheckiego.

Na miejscu tragedii cały czas pracują mundurowi. Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?