Utrudnienia

Koszmarny wypadek na Puławskiej. Osobówka i taksówka zderzyły się z karetką! Jeden z kierowców reanimowany

2023-02-03 14:43

Do bardzo poważnego wypadku doszło w piątkowe popołudnie (3 lutego) na ulicy Puławskiej na wysokości ulicy Mysikrólika w Warszawie. Dwa samochody osobowe zderzyły się z karetką. Jedna osoba była reanimowana na miejscu, a następnie zabrana karetką do szpitala. Na miejscu lądował również śmigłowiec LPR.

Zderzenie karetki i dwóch aut osobowych na Puławskiej w Warszawie

"Po godz. 13 doszło do zderzenia trzech pojazdów: karetki pogotowia, renaulta i fiata. Kierowca renaulta był reanimowany i został przetransportowany do szpitala. W tej chwili przy ul. Puławskiej są bardzo duże utrudnienia" - poinformowała Magdalena Wersocka z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. "Na miejscu pracują policjanci, lądował śmigłowiec LPR" - dodała.

Policjantka przekazała również, że kierowcy zostali sprawdzeni pod kątem trzeźwości i byli trzeźwi.

Ogromne utrudnienia na Puławskiej

Po wypadku ulica Puławska na wysokości ulicy Mysikrólika została zablokowana. Autobusy komunikacji miejskiej zostały skierowane na objazdy.

"Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Puławska/Mysikrólika > Piaseczno trwają utrudnienia w kursowaniu linii 709,727,739. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe. l. 709, 727 i 739 > PKP Piaseczno / Głosków-Szkoła / Julianowska-Cmentarz: … – Puławska – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej – Puławska do swoich tras" – podał Warszawski Transport Publiczny.

W rejonie wypadku tworzą się olbrzymie korki.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają