Koszmarny wypadek na Puławskiej w Warszawie. Cztery osoby zabrane do szpitala

i

Autor: WAWA HOT NEWS 24 Koszmarny wypadek na Puławskiej w Warszawie. Cztery osoby zabrane do szpitala

Z AUTA WYPAŁY ŻETONY DO POKERA

Koszmarny wypadek na Puławskiej w Warszawie. Cztery osoby zabrane do szpitala

2022-07-24 19:59

W sobotę wieczorem (23 lipca) w okolicach godziny 23 doszło do poważnego wypadku. Zdarzenie miało miejsca na skrzyżowaniu ul. Puławskiej z ul. Dąbrowskiego. Trzy osoby podróżujące mercedesem i kierowca BMW zostali przetransportowani do szpitala.

Zderzenie BMW i mercedesa. Posypały się karty i żetony do pokera

Doszło do tragicznego zderzenia na skrzyżowaniu ul. Puławskiej i ul. Dąbrowskiego. Policja ustala okoliczności tego zajścia. Najprawdopodobniej kierowcy nie dostosowali odpowiedniej prędkości do warunków drogowych.

Na miejscu wypadku pojawił się reporter „Super Expressu”. – Trzy osoby poruszające się mercedesem, jedna osoba dorosła i dwie nieletnie dziewczyny, ale również kierujący BMW, zostali przetransportowani do szpitala – przekazał reporter.

Na miejscu pracowała policja, straż pożarna i nadzór ruchu drogowego. Ulica Puławska przez kilka godzin była kompletnie zablokowana. Z jednego z aut, najprawdopodobniej mówimy tutaj o BMW, wypadła walizka z kartami i żetonami do gry w pokera – dodał reporter.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Potworny wypadek w Kobyłce. Kabriolet uderzył w słup. Dwóch mężczyzn zginęło. Autem podróżował stołeczny policjant

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym w Warszawie

Informowaliśmy również o wypadku, do którego doszło w godzinach popołudniowych (21 lipca) zaraz przy wylocie z tunelu Południowej Obwodnicy Warszawy.

Motocykl marki BMW zderzył się z samochodem osobowym marki peugeot. W wyniku zdarzenia dwie osoby przetransportowano do szpitala, był to kierowca i pasażerka jednośladu. Na miejscu występowały duże utrudnienia w ruchu.

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM ZDARZENIU TUTAJ: Zderzenie motocykla z samochodem osobowym w Warszawie. Dwie osoby trafiły do szpitala

Tragedia w Wawrze. Na Żegańskiej zginął motocyklista
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany