Makabra na torach w Warszawie. Rozczłonkowane ciało leży na torach

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Makabra na torach w Warszawie. Rozczłonkowane ciało leży na torach

Makabra na torach w Warszawie. Rozczłonkowane ciało młodego mężczyzny leżało na torach

2022-06-19 14:08

W rejonie peronu czwartego na stacji Warszawa Gdańska doszło do makabrycznego wypadku. Pod rozpędzony pociąg towarowy wbiegł około 30-letni mężczyzna. - Potrącony zginął na miejscu – przekazał dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu tragedii. Ciało poszkodowanego zostało rozczłonkowane na torach. Ruch w rejonie Warszawy Gdańskiej był utrudniony.

Śmiertelny wypadek na stacji Warszawa Gdańska

19 czerwca, w okolicach godziny 8:30, doszło do makabrycznego wypadku. Na stacji Warszawa Gdańska pociąg towarowy potrącił mężczyznę. Pod rozpędzony skład towarowy, który jechał w kierunku Pragi, wbiegł około 30-letni mężczyzna. Mężczyzna zginął na miejscu. Na miejscu pracuje policja, prokurator. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zajścia – przekazał reporter „Super Expressu”.

Informacje dotyczące wypadku potwierdził nam również Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

– Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku. Zgłoszenie wpłynęło do nas o 8:45. Pod pociąg wpadł około 30-letni mężczyzna, który poniósł śmierć na miejscu. Maszynista został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy – przekazał policjant.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Śmierć na S8. Wbił się w stojącą na poboczu ciężarówkę. W środku był dziecięcy fotelik

BMW zmiażdżyło mężczyznę

Informowaliśmy również o nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło na warszawskiej Ochocie przy ul. Włodarzewskiej 67 zaraz obok Parku Szczęśliwickiego.

Mężczyzna najprawdopodobniej naprawiał swoje BMW, które było podniesione lewarkiem. Samochód w pewnym momencie zerwał się i spadł na niego z impetem. Mężczyzna zginął na miejscu.

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM TUTAJ: Tragedia w Warszawie. BMW zmiażdżyło mężczyznę. Auto zsunęło się z lewarka

Wypadek na przejeździe kolejowym w Trawnikach
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają